Soutěž v Hnojníku ,v Trojanovicích a Jistebníku

Druhý červnový víkend se opět nesl v soutěžním duchu. Ráno jsme za nepříznivého počasí vyrazili do Hnojníku . I když lilo jako z konve- hasiči se vody nebojí-přece!!! naše výsledné časy byly moc pěkné, a to mladší 18,97 s a celkově se umístili na 8. místě, starší doběhli za 15.72 vteřin a skončili sedmí. Cestou do Trojanovic se počasí trošku umoudřilo a tolik nepršelo. I tak jsme byli odhodláni podat perfektní výkon. Mladší skončili na krásném 5 místě, starší žáci obsadili 1.místo a dorost, který také startoval ,se rovněž umístil na 1. místě!!! Zatím, kde družstvo dorostu startovalo se nenašel žádný tým, který by je sesadil z první příčky! Domů jsme odjížděli šťastní a s dvěma "marlenkami," které jsme snědli druhý den na soutěži v Jistebníku.

Nedělní soutěž zalitá sluníčkem slibovala super časy, avšak výsledný čas mladších  27:55 s stačil na 19.místo a starší rovněž s časem 28:53 sekundy obsadili 19.místo. Bezpečnost dětí je na prvním místě, však to doženeme příště...

Po 9. kole MSL MH mají mladší žáci 117 bodů a zatím jsou na 11. místě,                                                                                    starší žáci mají bodů 131 a 8. místo.

Foto a video na stránkách MSL MH.