Příhlášení

Mladí hasiči

10. a 11. kolo MSL MH Řepiště a Oprechtice a Janovice u Nového Jičína

Další červnový víkend se opět nesl v sportovním duchu. Cesta nás čekala do Řepišť. V hasičárně jsme si vše naskládali do auta a vyrazili směr Frýdek- Místek. Cestou se k nám přidalo auto z "Frýdlantu", kde byla druhá půlka soutěžního družstva. Na místo jsme dojeli ještě za pěkného počasí, ale pohled na oblohu nevěstil nic dobrého. Útok mladších žáků skončil časem 20.53 vteřin a krásné 5. místo.  Starším žákům se útok nepovedl a skončili  enkem. Ani párek v rohlíku nám náladu nespravil a tak jsme se vydali na další soutěž a to do Janovic u Nového Jičína spolu s SDH Kunčice pod Ondřejníkem. Cestou začalo lít jako z konve a nevypadalo to, že by se počasí aspoň trochu chtělo umoudřit. Dojeli jsme na místo, postavili jsme si stan,ať na nás neprší a čekali až na nás příjde řada. Čekání jsme si zpříjemnili výbornými palačinkami se šlehačkou. Když nastal  čas na útok, už moc nepršelo. Mladší i starší žáci nakonec skončili na krásném 4. místě se sladkou odměnou. Mimo soutěž jelo i družstvo dorostu, kteří vytvořili takový čas, že všem spadla brada a ptali se , kde vlastně to Lubno je ?! A to nás velice potěšilo. Rovněž ani ti nejstarší neodešli s prázdnou a dostali odměnu za supr výkon. Domů jsme se dostali k večeru, unavení, ale šťastní.

Druhý den jsme se vydali do Oprechtic, tentokrát za krásného slunečného počasí. Mladší žáci doběhli s časem 19,76 a obsadili 9. místo.  Starší žáci doběhli s časem 22,85 vteřin, který stačil na místo 14. Tentokrát se na start postavilo i družstvo dorostu. Nebým malého zaváhání na pravém proudu, čas mohl být excelentní! Po pozdějším zkoumání videa , levý terč byl sestřeln v čase 10,15 vteřiny. Tak náš konečný čas se zastavil v 17 vteřině.

Po 11. kole MSL MH mají mladší žáci 149 bodů a 10. místo

                                       starší žáci 145 bodů a 10. místo

Po prázdninách nás čekají další kola MSL a to v Brušperku, Bruzovicích, na Lubně a v Lučině. Držte nám pěsti !!!

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment