Okrsková soutěž Pržno 2018

V úterý 8.5. jsme se zúčastnili již tradiční soutěže frýdlantského okrsku, který se, jako vždy v posledních letech, konal na fotbalovém hřišti na Pržně.

 V úterý 8.5. jsme se zúčastnili již tradiční soutěže frýdlantského okrsku, která se, jako vždy v posledních letech, konala na fotbalovém hřišti na Pržně. Oproti Hukovické noční soutěži jsme měli trochu pozměněnou sestavu. Dominik běžel místo Vladoše koš, Valoch si dal první letošní start na béčkách a Marian se taky dočkal svého letošního poprvé. Vylosovali jsme si startovní číslo 2. Před námi běželo jen družstvo Malenovic u kterého Dan Ramík nezapojil proudnici a skončili hluboko v poli poražených. Pro zajímavost, Dan dělal na proudu 3 spojky, jednu dokonce za běhu, která se mu ovšem stala osudná. Příprava na základně byla trošku zmatená, kvůli jedné hadici B navíc. Poprali jsme se s tím a šli na start. Po odstartování vypadalo vše pořádku až po  doběh k základně. U koše se projel Dominik po zadku a koš byl tak asi o 2 sekundy pomalejší. Aspoň jsme se vepředu nemuseli bát rychlé vody, protože Vladan né úplně rád s vodoou čeká. Mirďa, který předvedl velice slušný sestřik měl dole v čase 17,61 a Marian po menším prostřiku zapisuje 18,43. Se svým útokem jsme byli spokojení a nakonec byli možná i rádi, že Dominik uklouzl u koše a byla trochu pomalejší voda. V závěru se nás čas pokusilo ohrozit ještě mužské družstvo z Metylovic, které se jako jediné také účastní MSL. Jejich snažení bohužel skončilo kousek za rozdělovačem kvůli zauzlované hadici a tím pádem byl pravý proud bez vody. Letošním triumfem na okrskovém kole se prodloužila vítězná série Lubna, již na půl dekády.

Video 1    Video 2

 

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment