Noční Hukovice 5.5.2018

V sobotu 5.5. jsme se vydali na noční soutěž do Hukovic. Po okolí Frýdlantu jsme vyzvedli tým a v Oprechticích taky Martina Nováčka, který hostoval na pravém proudu.

V sobotu 5.5. jsme se vydali na noční soutěž do Hukovic. Po okolí Frýdlantu jsme vyzvedli tým a v Oprechticích taky Martina Nováčka, který hostoval na pravém proudu. Na soutěž jsme přijeli krátce před devátou hodinou večerní. Vše už bylo nachystané k tomu, aby soutěž mohla začít. Na start jsme šli se startovním číslem 8. Martin uklouznul u základny, Vladoš měl koš až napodruhé, voda nešla čistě a proudaři prostříkali své mládí a možná i staří. I přes tyto komplikace se časomíra zastavila na čase 17:36 (PP 17:1), který nás prozatím poslal do vedení. Později náš čas překonaly družstva Výškovic a Starého Jičína. My jsme obsadili třetí místo, s kterým jsme byli vzhledem ke všem komplikacím nadmíru spokojení.

Video 1     Video 2

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment