Pohárová soutěž v Trojanovicích 22.7.2017

Těsně před polednem jsme v sobotu 23.7.2017 vyrazili na pohárovou soutěž do Trojanovic. V minulosti jsme tuto soutěž mohli vídat jako součást kalendáře Moravskoslezské ligy se svou typickou tratí do zatáčky. Na této netradiční trati dodnes drží rekord muži z Lubna (LP: 14,252; PP: 14,417). Před loňskou soutěží ovšem byl vedle hasičárny vybudován náběh ze zámkové dlažby a soutěž již probíhá na rovince. 
Těsně před polednem jsme v sobotu 23.7.2017 vyrazili na pohárovou soutěž do Trojanovic. V minulosti jsme tuto soutěž mohli vídat jako součást kalendáře Moravskoslezské ligy se svou typickou tratí do zatáčky. Na této netradiční trati dodnes drží rekord muži z Lubna (LP: 14,252; PP: 14,417). Před loňskou soutěží ovšem byl vedle hasičárny vybudován náběh ze zámkové dlažby a soutěž již probíhá na rovince.
Muži z Trojanovic, kteří zahajují domácí soutěž nepovedeným pokusem s časem 15,881, jsou letos navrátilci do MSL, kde se jim ovšem příliš nedaří. Po našem příjezdu soutěž již byla v plném proudu a vedli kluci z Tošovic časem 14,407. Při našem útoku si to kluci vzadu pohlídali a šli na jistotu kvůli špatné kádi. I přesto byla voda dostatečně rychlá. Marian napravo sestříknul v čase 14,363, což by stačilo na první místo, ale Mirek vlevo trošku prostříkl a časomíra se zastavila na čase 14,811. Tento čas aktuálně stačil na průběžné třetí místo.
Jelikož soutěž probíhala dle pravidel MSL, bylo možné zapůjčit pouze jednoho závodníka. Metylovičtí muži řeší personální krizi převlečení Kuby, na rozdělovači, do svého dresu a k tomu půjčením Dominika na bečka. Tomuto pokusu chyběla rychlejší voda a tak si Metylovice zapisují čas 15.024, jenž je řadí na 4. místo. Následně z videa si lze všimnout, že světlo na levém terči se rožíná později než na pravém, přesto však na časomíře vlevo svítí 14,508. Výsledky ovšem nikdo nenapadnul a na Lubno tedy odvážíme bronzový pohár za 3. místo.
  
 
 
 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment