Příhlášení

Mladí hasiči

Mladí hasiči 2018

Ani letos tomu není jinak a mladí hasiči- mladší, starší i dorost, se scházejí každý týden v pátek na pravidelných schůzkách, aby si připravili taktiku na letošní sezonu. V lednu jsme trénovali spojování všech spojek na soutěž v Pstruží, která byla nakonec zrušena.

V únoru plánujeme přespávačku, bruslení, zacvičíme si v tělocvičně, oprášíme znalosti ve zdravovědě, zkusíme si obvazovou techniku a nácvik resuscitace. zapátráme v paměti, které uzly známe a které se ještě naučíme, zopakujeme si značky. Až počasí dovolí půjdeme ven běhat a poctivě se připravovat na další ročník MSLMH , který začíná první týden v květnu soutěží na Nové Vsi.

Ani letos to soupeřům nedáme zadarmo a budeme bojovat !!! Držte nám pěsti ..

Stále hledáme nové holky a kluky ! Přijďte mezi nás ..

Komentáře vytvořeny pomocí CComment