Příhlášení

Mladí hasiči

Ukončení soutěžní sezony mladých hasičů z Lubna

Celé září se u mladých lubenských hasičů stále ještě neslo ve sportovním duchu. V posledních čtyřech ligových soutěžích se někde dařilo více, někde méně. Celkově v Moravskoslezské lize mladší žáci obsadili krásné šesté místo, starší žáci místo desáté. V okrsku se mladší žáci umístili na druhém místě a starší žáci, na místě pátém. Poslední zářijový týden jsme vyrazili ještě na noční soutěž v Těrlicku Hradiště, kde jsme opět bodovali. Mladší nakonec skončili na čtvrtém místě a starší žáci obsadili druhé místo. Tímto bychom rádi poděkovali SDH Těrlicko Hradiště za komfort, který pro nás připravili, ať už ubytování či skvělé občerstvení po celou dobu našeho pobytu. Druhý den jsme vyrazili do Ostravy do hasičského muzea a náš výlet jsme ukončili návštěvou Dinoparku. Pro děti připravujeme jako každoročně branný závod „S kamenem do Kameňa“ , lampionový průvod a jiné akce. Stále hledáme nové kluky a holky ! Scházíme se každý pátek v 16 hodin na Lubně v hasičárně, tak přijďte.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment