1. a 2. kolo MSL MH 2017 Nová Ves, Malenovice

V sobotu 6.5.2017 jsme se zúčastnili soutěže na Nové Vsi, která byla zároveň prvním kolem Moravskoslezské ligy mladých hasičů. Počasí nám tentokrát přálo a my celí natěšení jsme se postavili na start, první v pořadí mladší a poté starší žáci. Nezbytné poplácání našeho maskota Luboška a zazněl výstřel. Výsledný čas byl krásný a my jsme se těšili časem 21,6 sekund.Celkově jsme se umístili na 7 příčce. Starší žáci doběhli s časem 15,063 sekundy , který stačil na místo osmé. Celí natěšení jsme se vydali na další soutěž,  a to do Malenovic, která začínala odpoledne. Trochu unavení a možná i nervozní, způsobilo, že mladší děti nestačily včas doběhnout a nakonec dostaly " Enko".

Totéž se stalo i starším, kteří měli výsledný čas 36,570 s.

Mimo soutěž se postaviloi na start i družstvo dorostu, kteří v konkurenci "SDH Kopyta" z Malenovic doběhli v čase 13,32 s. Pěkné !!!

V průběžné tabulce umístění MSL MH jsou mladší žáci na 12 místě a starší žáci na 9 místě.

V sobotu 20.května a v neděli 21.května nám držte pěsti, čeká nás další soutěž a to Krmelín a Fryčovice!!!