1 kolo MSL MH 2014 Lučina

V sobotu 26.4.2014 nám začala MSL-MH 2014. Letos jsou přihlášena do této soutěže obě družstva a sice starší žáci a mladší žáci.

Za né zrovna ideálního počasí jsme již brzy ráno (asi 7,30 hod) vyrazili do obce Lučina, abychom se zúčastnili 1 kola soutěže MSL-MH.  I přes deštivé počasí byla obě družstva nažhavená podat co nejlepší výkon a dobrá nálada nás doprovázela celý den.

Jen co se přítomné družstva začala řadit k nástupu, Floriánek patron hasičů přestal kropit vodou a tak soutěž probíhala již bez deště.

Obě naše družstva startovala hned z kraje. ( 6 mladší a 9 starší) Museli jsme z důvodu absence několika děti půjčit dva soutěžící a stroj. (u mladších rozdělovač, u starších strojníka) Po loňském výpadku v obou družstvech nezůstal kámen na kameni a tak bylo velké překvapení,jak to oběma družstvům šlo.(pomijím časový výsledek)

Původní záměr, že vypustíme další disciplíny, jako "štafety a  útok na sucho"  se záhy po občerstvení děti změnil v bojový zápal a tak vždy poté, co jsme okoukali jak to jiní dělají, došlo na obě štafety i onen útok na sucho. Nutno říci ,že i zde  bylo vidět nasazení a tak i když časy nebyly ideální ,o to více  všechny potěšilo, když se vše úspěšně podařilo dotáhnout do konce!

Všichni jsme se spokojeni a v pořádku vrátili domů až odpoledne.

Napsal: Libor Kokeš