Příhlášení

Mladí hasiči

Soutěž v hasičské zručnosti na Pstruží 2017

Rok 2017 je pro mladé hasiče na Lubně rokem nových začátků.... mladší žáci přešli do kategorie starších a naši malí jsou v hasičském sportu nováčky, kromě dvou (David s Adamem). Naše řady posílili dva noví členové Karolínka s Františkem - 5 let. Proto jim držme pěsti ,aby jim jiskřičky v očích a nadšení zůstaly co nejdéle!

Naše schůzky probíhají každý pátek , i letos tomu není jinak. Děti od začátku roku nacvičovaly spojení všech spojek na první soutěž v hasičské zručnosti na Pstruží.

V sobotu 18.2. jsme se sešli před hasičárnou už v půl devaté, abychom mohli vyrazit změřit si síly s ostatními družstvy a pozdravit kamarády z jiných sborů, které jsme dlouho neviděli.

Naše sdháčko postavilo 5 týmů po třech členech. V kategorii mladších žáků se tým A umístil na 11. místě a tým B na 22. místě. V kategorii starších žáků se tým A umístil na 13. místě a tým B na místě 24. Letos jsme postavili i družstvo dorostu a ti se umístili 10.

Srdečně gratulujeme!

I nadále budeme poctivě trénovat a připravovat se na další soutěž, která proběhne 29.4.2017 na Lučině a bude prvním kolem MSL MH.

Držte nám pěsti a přijďte se na nás podívat a podpořit.

Velký dík patří městu Frýdlantu nad Ostravicí, který na činnost sboru poskytl dotaci z rozpočtu . Děkujeme.

 FOTKY:

 http://sdhlubno.rajce.idnes.cz/Soutez_na_Pstruzi_2017/

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment