Zakončení MSLMH

Napsala: ELIŠKA

Dne 5.11. jsme se zúčastnili slavnostního zakončení MSL - MH ve Frýdlantu nad Ostravicí. Jak už bývá zvykem, nejprve se vyhlásila kategorie mladších. Naši mladší se umístili na pěkném 11. místě, což není vůbec špatné, na to, že vlastně většina z nich běhala prvním rokem. Po mladších byla přestávka, a pak už vyhlášení starších. Videa se střídala s focením a předáváním pohárů. Blížilo se 3. místo - my. Když z pódia odešel Jistebník, opět zhasly světla a na plátně už běželo naše video.
Video skončilo, a tak jsme se vydali nahoru za Jirkou. Předal nám medaile, pohár, udělali nám fotku, letos naposled potlesk ostatních, a pak už zase dolů, dokoukat poslední dvě videa.
Pak ještě proběhlo vyhlášení ,,NEJ", kde se Lubno umístilo celkem 5x - Nejsympatičtější tým, nejhezčí dresy, nejlepší video, nejhezčí hasičky, nejlepší zadek.
Děkujeme všem, kteří nás celou touto sezónou provázeli. <3
Ale teď už zazvonil zvonec a letošní sezóny je, chtě nechtě, konec.