Příhlášení

Mladí hasiči

Plán akcí pro mladé hasiče SDH Lubno pro měsíce září – prosinec

 

ZÁŘÍ:

17.9 – 18.9. 2016  noční soutěž v Bochoři (u Přerova) .Velká hasičská akce pro děti. Pojedou jen starší. Mladší jen pokud by byli rodiče ochotni jet také a zajistit dozor. (účast cca 170 družstev! To není v našich silách!) Cestou tam i zpět doprovodné akce.

24.9.2016 Kunčice pod Ondř. Poslední soutěž , na které předpokládáme účast.

ŘÍJEN:

28.10.2016 Branný závod na Lubně „S KAMENEM DO KAMEŇA!“ starší i mladší družstva. (snad nám bude přát počasí!) Uvítáme pomoc ochotných rodičů.

LISTOPAD:

12.11.2016 (termín bude upřesněn!) Zakončení sportovní sezóny 2016 na Lubně. Posezení se sponzory a hosty.

PROSINEC:

Akce předvánočního charakteru, pravidelné tréninky a příprava v tělocvičně.

V plánu není zahrnuta důležitá akce a to ZAKONČENÍ MSL MH. Momentálně nevíme ještě přesné datum. Určitě dáme včas vědět. ÚČAST DĚTÍ NA TÉTO AKCI JE DŮLEŽITÁ. Zde si užijí svou chvíli, pro kterou se celý rok tísní v autě při jízdách na soutěže,zúročí tréninky a výsledky soutěží. (rodiče mohou jet také, nutno se nahlásit k vedoucím, aby se zajistilo dostatek místa)

V roce 2017 určitě budeme fungovat dále. Pokud některé z dětí již nechce docházet, prosíme rodiče, aby nám toto dali vědět. Jinak během listopadu budeme vybírat čl. příspěvky na r. 2017.

Jinak stále platí, že každý pátek od 16 hodin jsou tréninky!

Komentáře vytvořeny pomocí CComment