Příhlášení

Mladí hasiči

15. kolo MSL MH 2016 Bruzovice

V sobotu 10.9. nás čekala poslední  ligová soutěž a to v Bruzovicích. Natěšení a trochu i nervozní, kdy jsme čekali na Dominika, který zaspal, jsme vyjeli... né daleko, protože jsme zapoměli helmy, na které si vzpoměla Eliška, takže zpět do hasičárny. Snad už můžeme jet..cestou jsme zapoměli přibrat Filipa, který  nevěřícně koukal, když jsme kolem něj profrčeli. Takže zpátečku a nabrat Filipa. Cestou jsme ještě přibírali děti z Frýdlantu a opět se čekalo , tentokrát na Matěje. Ještě pro benzín do mašiny a hurá do Bruzovic. Tamní trať není moc dobrá a naše nadšení opadlo, když jsme viděli odkud se startuje...na kachličkách.

Tak jako vždy se na start  první postavili mladší a s časem 18,92 s se umístli na 10.místě. Poté přišli na start starší žáci, krásně rozběhnutý útok překazila, vypadnutá hadice, která vracela vodu zpět do kádě. Útok jsme mohli opakovat. Konečný čas ukázal 16,99 s a místo 10. A je to za námi...

Po celou sezonu se děti mooccc snažily a podávaly skvělé výkony, za což jim děkujeme a gratulujeme!!!

Mladší žáci se v Moravskoslezské lize mladých hasičů  celkově umístili s 201 body na 11. místě.

Starší žáci se v Moravskoslezské lize mladých hasičů celkově umístli s 239 body na 3. místě. 

 

Ještě jednou velká gratulace dětem, že to s náma vydržely a my s něma....))

Vedoucí (Zdeněk+ Renáta+Libor+Lenka+Martin)

Komentáře vytvořeny pomocí CComment