Příhlášení

Mladí hasiči

13. a 14. kolo MSL MH Petřvald a Brušperk 2016

První zářijovou sobotu čekaly na mladé hasiče hned dvě důležité  ligové soutěže. Dopoledne v Petřvaldě a odpoledne v Brušperku. 

Tým mladších žáků v Petřvaldě skončil s časem 19,66 s  na 12 místě. Tým starších předvedl rychlý a bezchybný útok s časem 11,61 s, který stačil na 2. místo. Aby jsme nabrali dostatek sil, dali jsme si jako vždy párek v rohlíku a jeli do Brušperku. Volný čas než na nás přišla řada, děti trávili na dětském hřišti nedaleko. Mladší žáci, jako vždy odhodlaní podat supr výkon trochu zaškobrtli a výsledný čas stačil na 17. místo. U starších žáků byl terč sestřelen v čase 14,00 s a stačil na 5. místo. Domů jsme i tak odjížděli šťastní... a tešili se na poslední ligovku v Bruzovicích.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment