Příhlášení

Mladí hasiči

Prázdniny mladých hasičů

Ani o prázdninách mladí hasiči - starší žáci,  nechtěli přestat trénovat a jezdit po soutěžích. První naší prázdninovou soutěží byla Krásná, kde jsme obsadili " krásné" 1. místo. Další sobotu jsme jeli do Nýdku, na pohárovou soutěž, kde jsme byli na 2 místě. Další týden se konala soutěž v Místku- Bahně , kde jsme také skončili druzí. Poslední červencovou sobotu jsme vyrazili do Hustopečí nad Bečvou, kde jsme se umístili na 3. místě. V srpnu jsme se zúčastnili dvou soutěží a to na Hukvaldech -  2. místo  a noční soutěže v Oprechticích, kdy do poslední chvíle jsme byli stále druzí, pak třetí a poslední tým, který startoval nás sesadil na 4 pozici. Domů jsme dojeli po půlnoci, unavení  a  trochu zklamaní.. 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment