Příhlášení

Mladí hasiči

Soutěže v okrese Nový Jičín

Napsala : Maya + Eliška

 

Palačov

Na začátku června jsme se vydali do okresu Nový Jíčín. Cesta byla zdlouhavá, proto si každý našel svou zábavu. Jakmile jsme přijeli na místo, tak jsme se domluvili s vedoucím z Bernartic, který byl ochotný a půjčil nám hadice. Tzv „zahradní“. Počasí této soutěži moc nepřálo, proto jsme většinu času strávili pod stanem, který nás dostatečně ochránil před deštěm. Týmy pomalu, ale jistě odjížděly své požární útoky. Když byly 2 týmy před náma, jako nazavolanou déšť přešel. Sice trať byla pořád mokrá, ale aspoň jsme nemuseli moknout nad hadicemi. Když přišla řada na nás, tak jsme si vzali půjčené hadice a cílevědomě jsme šli k základně. Vše jsme si pečlivě nachystali a po kontrole sympatického rozhodčího jsme šli na start. Zazněl výstřel, který všichni už moc dobře znají. My se vydali odvést svůj výkon. Byli jsme u základny, ale Luki uklouzl. Proto jsme chvilku počkali. Ale potom jsme do toho, jak už je zvykem, dali vše. I přes pád béčkaře se útok krásně povedl a  stačil na tu nejvyšší pozici v kategorii starších.  Převzali jsme si krásný a chutný koláč s pohárem a spokojeně vyjeli domů. 

Také na soutěži v Hůrce se nám zadařilo a tentokrát obě naše družstva odjížděla s prvními místy a putovním pohárem.

V Hustopečích nad Bečvou  se  starší žáci umístili na třetím místě. 

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment