Příhlášení

Mladí hasiči

Frýdlant nad Ostravicí

Napsala: Maya + Eliška

 

Frýdlant nad Ostravicí

Datum 25.6 a byla  soutěž ve Frýdlantu, kde jsme to měli blízko. Byl krásný slunečný den, ale jelikož jsme měli po soutěži ve Vyšních Lhotách, tak byli všichni unaveni. Přesto jsme do svého výkonu chtěli dát, jak pokaždé, vše. Přijeli jsme k hasičárně a chtěli  se podívat, kteří to teda běžíme. Bohužel však nastal problém v odeslání emailu, tak jsme jeli až poslední.  My však chtěli aspoň mladší posunout kapku dopředu. Tak běželi místo některého týmu, který byl kolem 25 místa. Mezi tím, jsme si povídali, někteří zašli do blízkého Alberta. Libor nám koupil nanuky a nás to potěšilo. Přišla řada na mladší, a tak se starší vydali pomoct. Všechno se pěkně nachystalo a mladší byli připraveni ke startu. Startér odstartoval. Všechno klaplo. Voda už šla a proudaři zaklekli. Po chvilce byly terče sestříknuty . Po asi hodině přišla konečně řada na nás starší. Jelikož jsme neměli béčkaře, tak jsme si půjčili rozdělovače z Kunčic, který to ovšem zvládl brilantně. Vše bylo nachystáno a nezbývalo nic jiného, než udělat krásný útok. Zazněl výstřel. Naše pozornost byla věnována jenom tomu útoku. Ničemu jinému. Všichni okolo nás začali řvát a tím nás podpořili. Vše bylo spojeno. Voda v hadicích a rychlé sestřiky. Nakonec se na časomíře objevila 11 -tka.  A to bohatě stačilo na naše další první místo.  Než se vše připravilo k závěrečnému nástupu, tak většina z nás skončila v kádi. Dojedli jsme oblíbené párky v rohlíku a šli jsme si převzít ceny. Krásný pohár a trička od Frýdlantu. Pohár jsme dovezli do hasičárny, kde krásně zapadá mezi ostatní.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment