8 kolo MSL MH v Nýdku

Napsala: MAYA

NÝDEK
V kalendáři bylo datum 4.6 a my se psychicky připravovali na ligovou soutěž v Nýdku.
Jako podle plánu se sešli u hasičárny lubenští a připravili věci do auta. Potom se vyjelo do Frýdlantu přibrat další členy týmu. Počasí vyšlo naprosto úžasně, proto byli všichni pozitivně naladěni. Ale nebylo to jenom díky skvělému počasí, bylo to i díky pocitu, který měli naši starší. Obsazují totiž doposud krásné 3. místo v celé lize.
Cesta do Nýdku byla zdlouhavá, ale my ji ve zdraví přežili. Hned, když jsme dojeli na místo určené, tak jsme dostali papíry na vyplnění. Byly tam otázky typu  - je na vás trenér hodný? atd. My však neztráceli čas, protože naši mladší běželi jako 3., a tak jsme potřebovali nachystat všechny věci. Když byla řada na našich mladších,  všichni starší šli pomoct na základnu. Vše bylo nachystáno, jak jsme si to představovali. Nezbývalo tudíž nic jiného, než jít na start. Poslední věc - poplácat Luboše! Ozval se výstřel a naši prcci vystartovoli na základnu. I přes menší problémy na levém proudu byl čas 22,79 s !
Po jejich vydařeném útoku si starší smotali hadice a pomalu se připravovali na svůj útok. Po pár týmech byla řada na nás. Tak jsme se cílevědomě vydali směr základna. Všechno jsme si perfektně připravili a šli na startovní čáru. Rozhodčí vystřelil a my vyběhli. Vše krásně sedlo. Útok se podařil i přes problémy, které vznikly díky strašně klouzavé základně. Konečný čas byl  14,49 s ,a stačil na krásné 4. místo. A tak zůstáváme na úžasném 3. místě v MSL-MH!
Když se schovaly všechny věci do auta, tak většina členů týmu vyjela domů. Avšak někteří zůstali, protože Štěpán - náš košař od mladších, běžel za mladší z Nové Vsi. Koš se mu opravdu povedl, a tak zajeli krásný čas. Po jejich útoku jsme snědli párky a jeli spokojeně domů.