Víkendové soustředění

Napsala ELIŠKA

V pátek 22.4.2016 se uskutečnil trénink, na který se přišli podívat mladí hasiči z Pržna. Po tréninku jsme ale zůstávali v hasičárně na noc, protože v sobotu byla brigáda a my měli naplánováno soustředění přes celý víkend s tím, že ráno v sobotu pomůžeme na brigádě a po obědě vyrazíme na "celoodpolední" trénink, večer znova přespíme v hasičárně a v neděli, pokud bude hezky, budeme pokračovat v tréninku. Večer v pátek, když jsme snědli něco z toho, co nám připravili rodiče, jsme šli nahoru, kde byla opravdu sranda. Nejdřív se hrála hra ,,Šly tři opice", později pak tichá pošta, která se stala opravdu zábavnou. Všichni jsme se moc nasmáli. Když pak přišel čas ke spaní, pustil Zdena ještě pohádku na počítači pro ty, kterým se ještě spát nechtělo, ale za chvíli jsme spali úplně všichni. Ráno ve třičtvrtě na sedm zazvonil budík a my všichni pomalu začali vstávat a balit spacáky. Odebrali jsme se na snídani, po které nastalo shromažďování brigádníků. My starší jsme vyfasovali smetáky a lopaty a zametali jsme štěrk před hasičárnou. Na oběd jsme měli řízek a zelňačku, chvíli potom jsme odjeli zpátky na hřiště. Trénovali jsme poctivě, dokonce se na nás přišel podívat Filip. Odběhl s námi pár útoků. Ty časy se neuvěřitelně změnily! I o dvě vteřiny! Kdyby s námi Filip neběhal minulý rok, mysleli bychom si, že se nám to všem jenom zdálo. Tak luxusní útoky, to by bylo jisté první místo... nejen na soutěži... ALE CELKOVĚ V LIZE! Pak ale udeřila krutá realita a to, že Filip běhat nechce. Opravdu s ním bychom to měli v kapse, ale takhle budeme muset hodně zabrat. Po tréninku jsme dojeli do hasičárny, snědli večeři, a pak jsme koukali na Hlas. Někteří byli tak unavení, že usnuli s hlavou položenou na stole. Když jsme se odebrali ke spánku, všichni únavou usnuli. V noci pršelo, ráno taky, a tak jsme vstávali později. Pobalili jsme věci a po snídani jsme to rozpustili. Bylo to super 43 hodin se super lidma a super náladou. Doufáme, že se tato příprava odrazí i na našich výsledcích, ikdyž nám odešla jedna z největších sil. Stále věříme, že nás v tom nenechá a pomůže nám vyhrát ligu a na vyhlášení bude užívat pocit vítězství s námi.Děkujeme trenérům, že se tato akce mohla uskutečnit a my můžeme mít skvělé zážitky a potrénováno na první soutěž. Děkujeme trenéři a samozřejmě také rodičům, protože jste nás zásobili jídlem po celý víkend. :-)